e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Дали играте игри?

  Share
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147540387
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали играте игри?

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:51 pm

  Јас не играм.
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147540387
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  whomi on Пон Мар 14, 2011 2:23 pm

  Јас играм (ка ми е ептен ептен досадно) clown

  HOK
  Член
  Член

  Број на мислења : 14
  Поени : 56074
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 22
  Местолокација : Skopje , Macedonia (Doma)

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  HOK on Чет Апр 14, 2011 7:17 pm

  Епа јас играм CS. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147540387
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  whomi on Чет Апр 14, 2011 9:03 pm

  И јас играм чат пат, ќе даеш сервер на кој играш lol!
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147540387
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  Мистериозен on Чет Апр 14, 2011 9:05 pm

  Отворете тема за CS,НЕ ЈА РАСИПУВАЈТЕ ОВАА Smile
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147539687
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 2:27 pm

  Јас играм НБА така некат коа ми е досадно Smile

  HOK
  Член
  Член

  Број на мислења : 14
  Поени : 56074
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 22
  Местолокација : Skopje , Macedonia (Doma)

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  HOK on Пет Апр 15, 2011 2:57 pm

  Најчесто на MAX серверите.

  Sponsored content

  Re: Дали играте игри?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Дек 16, 2018 7:13 pm