e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Духови и Демони

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Духови и Демони Empty Духови и Демони

  Пишување  Мистериозен on Саб Мар 12, 2011 6:03 pm

  Дали постојат?Дали верувате во нив?Јас не верувам дека постојат Smile
  Joco Ilievski
  Joco Ilievski
  Член
  Член

  Број на мислења : 5
  Поени : 61087
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-03-12
  Возраст : 22
  Местолокација : Тетово,Јегуновце

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  Joco Ilievski on Саб Мар 12, 2011 6:35 pm

  јас мислам дека не постојат и не се плашам од тоа Very Happy Very Happy Very Happy
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147544747
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  whomi on Саб Мар 12, 2011 8:06 pm

  Додека не се уверам не верувам Very Happy
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  Мистериозен on Саб Мар 12, 2011 8:14 pm

  Повеќе верувам на моите очи отколку на моите уши Smile
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147544747
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  whomi on Нед Мар 13, 2011 8:23 pm

  Тачно Very Happy
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:26 pm

  Јас и моите филозофии х)
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147544047
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 24
  Местолокација : По Дома

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  МариоМК on Саб Апр 16, 2011 10:33 am

  Не верувам Smile
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 65441
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  Џубре on Нед Апр 17, 2011 1:30 am

  Еее можда постоет, ама дур не ми излезе некој да ме уплаши, не вервам. Laughing
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147544747
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 1:00 pm

  Господин џубре, имаме исто мислењње Very Happy

  Sponsored content

  Духови и Демони Empty Re: Духови и Демони

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Jул 22, 2019 4:14 am