e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Промена во Ранговите

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Промена во Ранговите Empty Промена во Ранговите

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 6:41 pm

  Веќе нема Модератор и Супер Модератор.
  Јас сум Модератор на Дискусии,а хуајем е на Графичките Натпревари.
  + Додадено Администратор.

   Сега е точно Саб Сеп 21, 2019 9:22 pm