e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Промени во Администрацијата

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 24, 2011 8:25 pm

  Се вратив на функцијата.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 24, 2011 8:29 pm

  МариоМК е поставен за Администратор.
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147545267
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 24
  Местолокација : По Дома

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  МариоМК on Нед Апр 24, 2011 8:33 pm

  Благодарам
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 25, 2011 12:30 pm

  Maelovedeki и Џубре отргнати од Модератор.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  Мистериозен on Вто Апр 26, 2011 9:50 pm

  Таwe поставен за Администратор.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 61635
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  maelovedeki on Вто Апр 26, 2011 11:19 pm

  Че напиша:Maelovedeki и Џубре отргнати од Модератор.


  Зошо?Crying or Very sad Барам комПлетен одговор...
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  Мистериозен on Сре Апр 27, 2011 6:05 pm

  Tи зошто мислиш?
  Се разбира поради неактивност.

  Sponsored content

  Промени во Администрацијата - Page 2 Empty Re: Промени во Администрацијата

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Сеп 21, 2019 3:00 pm