e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој]

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој] Empty Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој]

  Пишување  Мистериозен on Пон Мај 09, 2011 6:13 pm

  Дали некој ќе се зафати со тоа нека пишува овде.
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 61698
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 25
  Местолокација : Лас Велес

  Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој] Empty Re: Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој]

  Пишување  Tawe on Пон Мај 09, 2011 6:53 pm

  Жика ќе си дојдам од школо за 1h и ќе ти пишам на мсн, да ми објасниш и ја ќе го аплоадирам.


  _________________
  Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој] 1231301061
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој] Empty Re: Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој]

  Пишување  Мистериозен on Пон Мај 09, 2011 6:55 pm

  Ајде...има на јутуб како.

  Sponsored content

  Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој] Empty Re: Дали некој ќе се зафати за аплоадирање на vBulletin на хост? [офшор хост,мој]

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Сеп 21, 2019 3:16 pm