e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Каде бевте за Мај?

  Share
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147541047
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Каде бевте за Мај?

  Пишување  whomi on Нед Мај 01, 2011 8:49 pm

  каде, како си поминавте...
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Каде бевте за Мај?

  Пишување  Мистериозен on Нед Мај 01, 2011 9:50 pm

  Как ти шо си помина и там дека беше ти.It was cool.
  avatar
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 56778
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 24
  Местолокација : Лас Велес

  Re: Каде бевте за Мај?

  Пишување  Tawe on Пон Мај 02, 2011 5:33 pm

  Бев на езеро, три дена (од саботата до понеделников) и си поминав ОДЛИЧНО. Одвреме навреме врнеше, ама кога си со женски на такво време е поинтересно Razz


  _________________

  TnT
  Член
  Член

  Број на мислења : 7
  Поени : 2147541047
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Каде бевте за Мај?

  Пишување  TnT on Сре Мај 04, 2011 2:34 pm

  На баирот xD

  Sponsored content

  Re: Каде бевте за Мај?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пет Јан 18, 2019 11:51 pm