e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Скриена камера

  Share
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147542367
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Скриена камера

  Пишување  whomi on Нед Мар 13, 2011 11:59 am

  Вампири, вукодлаци, духови, девојчиња со кукли во рацете...Кој од овие ликови не би сакале да ги сретнете?

  Кога би морале да одговорите на ова прашање, што мислите, колку од вас би го избрале девојчето со кукла во рацете?

  Бројката сигурно би била мала, но не и во Шпанија, каде е снимена Скриена камера по примерот на филмот "Прстен"(The ring).

  Во јапонскиот филм, како и во американскиот римејк, "девојчето" кое излегува од телевизорот "на смрт" ги преплаши гледачите, но помалку од "вистинската" 10-годишна учесничка на Скриената камера, снимена во еден хотел во Шпанија.

  Продуцентите на емисијата ја поставиле скриената камера во ходникот на еден хотел, а таму исценирале девојче во ноќница, со коса пречешлана преку лицето и кукла во рацете...

  Глетката која некако стана синоним за стравот, не доби одобрување од несреќниците кои мораа да поминат во ходникот.

  Во видеото можат да се видат секакви реакции - некој бега од страв, некој ја менува својата рута, а некои едноставно врескаат. https://www.youtube.com/watch?v=roVgJxMiCPY&feature=player_embedded
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542367
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Скриена камера

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 4:55 pm

  Чистачката беше најака Smile
  avatar
  TnT
  Член
  Член

  Број на мислења : 7
  Поени : 2147542367
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Скриена камера

  Пишување  TnT on Нед Мар 13, 2011 7:53 pm

  хахахахахах Супер...
  avatar
  HOK
  Член
  Член

  Број на мислења : 14
  Поени : 58054
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 22
  Местолокација : Skopje , Macedonia (Doma)

  Re: Скриена камера

  Пишување  HOK on Пет Апр 15, 2011 3:01 pm

  Девојчето повеќе се исплаши отколку жената Very Happy Very Happy lol! lol!

  Sponsored content

  Re: Скриена камера

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Мар 25, 2019 10:10 pm